شرکت مایکل کورس دو ساعت هوشمند 350 دلاری را به بازار عرضه کرد – دیجیاتو – شهر فناوری

کمپانی مایکل کورس (زیرمجموعه گروه فسیل) به تازگی دو ساعت هوشمند اندرویدی «Grayson» و «Sofie» را روانه بازار کرده که هردوی آنها برچسب قیمت 350 دلاری داشته، و از چیپست اسنپدراگون «Wear 2100»، رم 512 مگابایتی، حافظه 4 گیگابایتی و اندروید ویر 2 بهره می برند

به گفته شرکت سازنده، هر دو مدل با یک بار شارژ 24 ساعت کار می کنند و با تلفن های اندرویدی تور ارزان مالدیو و آیفون ها سازگار خواهند بود. البته محصولات مورد بحث از فناوری NFC بی بهره هستند و به همین دلیل نمی توان از آنها به عنوان کیف پول الکترونیک استفاده نمود.

گفتنی است محصولات جدید مایکل کورس، به عنوان ساعت های هوشمند با ظاهری لوکس طراحی شده اند و به خاطر عدم وجود سنسور ضربان قلب، انتخاب مناسبی برای پایش فعالیت های ورزشی نخواهند بود.

Grayson برای آقایان و Sofie برای بانوان طراحی شده خرید بلیط هواپیما ماهان است

مدل گریسون که برای آقایان توسعه یافته، اندکی بزرگتر بوده و با سایز قاب 47 میلیمتری، از بندهای قابل تعویض 24 میلیمتری پشتیبانی می کند. این ساعت همچنین از نمایشگر 1.39 اینچی نیز برخوردار بوده و به یک باتری 370 میلی آمپری مجهز شده است. سوفی اما در بازار ساعت های هوشمند، بانوان را هدف قرار داده و با سایز قاب 42 میلیمتری، از بندهای تور ارزان اروپا 18 میلیمتری پشتیبانی کرده و در کنار نمایشگر 1.19 اینچی، از یک باتری 300 میلی آمپری برخوردار است.

کمپانی مایکل کورس (زیرمجموعه گروه فسیل) به تازگی دو ساعت هوشمند اندرویدی «Grayson» و «Sofie» را روانه بازار کرده که هردوی آنها برچسب قیمت 350 دلاری داشته، و از چیپست اسنپدراگون «Wear 2100»، رم 512 مگابایتی، حافظه 4 گیگابایتی و اندروید ویر 2 بهره می برند.

Grayson

Sofie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *