اپل تبلیغ قابلیت های iOS 11 را زودتر از همیشه آغاز کرده است – دیجیاتو – شهر فناوری

اپل از همین حالا معرفی نسل جدید سیستم عامل iOS را آغاز کرده و نکاتی را در قالب اعلان های با نام «درباره مرکز کنترل جدید iOS 11 بیشتر بدانید» برای کاربران آیفون، آیپد و آیپاد تاچ ارسال می کند
با لمس کردن هرکدام از این اعلان ها، کاربران به بخش توضیح قابلیت های جدیدی از جمله مرکز کنترل، نمایش ندادن پیام ها در حین رانندگی، اپلیکیشن جدید Files تور خارجی ارزان و مانند اینها هدایت می شوند.

اپل از همین حالا معرفی نسل جدید سیستم عامل iOS را آغاز کرده و نکاتی را در قالب اعلان های با نام «درباره مرکز کنترل جدید iOS 11 بیشتر بدانید» برای کاربران آیفون، آیپد و آیپاد تاچ ارسال می کند.

گفتنیست iOS 11 به صورت رایگان برای تمام محصولات اپل مجهز به iOS 10 به غیر از تور ارزان ارمنستان آیفون 5، آیفون 5c و نسل چهارم آیپد عرضه می شود.

همان طور که می دانید سه شنبه هفته دیگر یعنی 21 شهریور ماه، مراسم معرفی آیفون های 2017 برگزار می شود و طبق زمان بندی هر سال، انتظار می رود عرضه این موبایل ها از 31 شهریور آغاز گردد. بنابراین احتمالاً آپدیت iOS 11 از 28 یا 29 ماه جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

نکاتی که برای کاربران به نمایش در می آید، به دستگاه مورد استفاده آنها بر می تور سنگاپور گردد. مثلاً در آیفون مواردی همچون عدم نمایش اعلان ها در زمان رانندگی، قابلیت DJ در اپل موزیک و سیری، طراحی جدید مرکز کنترل و افکت های زنده تصاویر را می بینیم.

کاربران آیپد هم به مواردی از جمله قابلیت های جدید مالتی تسکینگ، توانایی فراخوانی داک تور کیش از همه صفحات، کشیدن و رها کردن، یادداشت برداری در صفحه قفل و مانند اینها بر می خورند.

اگرچه اهالی کوپرتینو قبلاً هم از این روش بهره جسته اند، اما امسال زودتر از همیشه تبلیغات را آغاز کرده و می خواهند فضای مثبت و پر از هیجانی را برای معرفی آیفون ها به وجود بیاورند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *