نویر: بایرن آماده هر چالشی است + اینستاگرام امکان ارسال مستقیم استوری به اپلیکیشن فیسبوک را آزمایش می کند – دیجیاتو – شهر فناوری

ایسنا: به نقل از کیکر، بایرن مونیخ روزهای سختی را با کارلو آنچلوتی پشت سر می‌گذارد. این تیم فصل قبل نتوانست انتظارات را برآورده کند و هواداران انتظار زیادی از تیم خود در فصل جاری دارند

ایسنا: به نقل از کیکر، بایرن مونیخ روزهای سختی را با کارلو آنچلوتی پشت سر می‌گذارد. این تیم فصل قبل نتوانست انتظارات را برآورده کند و هواداران انتظار زیادی از تیم خود در فصل جاری دارند.

او تور سیشل گفت: بایرن تیم بزرگی است و آماده است که هر چالشی را پشت سر بگذارد. لام و آلونسو بازیکنان بسیار خوبی بودند اما با رفتن دو بازیکن به مشکل نخواهیم خورد.

سنگربان بایرن ادامه داد: در تیم ما بازیکنان با استعداد زیادی بازی می کنند که می توانند جای خالی هر بازیکنی را پر کنند. به هواداران می گویم که نگران چیزی نباشند. ما با قدرت به کار خود ادامه می دهیم و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.
بایرن در قیمت تور گرجستان فصل جاری دو بازیکن بسیار خوب و باتجربه خود یعنی فیلیپ لام و ژابی آلونسو را در اختیار ندارد. آنها از فوتبال خداحافظی کرده‌اند و بسیاری براین باور هستند که بایرن در غیاب این دو بازیکن خود به مشکل خواهد خورد.

مانوئل نویر که با خداحافظی لام بازوبند کاپیتانی بایرن را بر بازو می بندد تاکید کرد که تیمش با رفتن لام و آلونسو ضعیف نمی شود.

——————-

اینستاگرام تعمیرات موبایل به تازگی تست یک قابلیت آزمایشی را آغاز کرده که به لطف آن بتوان استوری ها را مستقیما با اپلیکیشن فیسبوک به اشتراک گذاشت، اقدامی که مشخصا برای افزایش تعامل کاربران فیسبوک با قابلیت استوریز انجام گرفته است

استقبال از استوری ها در فیسبوک ابدا با استقبال پرشوری که در اینستاگرام از آن شده قابل مقایسه نبوده است.

اپلیکیشن تور لحظه آخری شیراز رسمی فیسبوک، تست قابلیت استوریز را از اوایل ماه ژانویه امسال آغاز کرد. از آن زمان تا کنون کاربران فیسبوک هم می توانند درست مثل اعضای اینستاگرام، روی تایم لاین شان عکس و ویدیو بارگذاری کرده و آن ها را با انواع متن و فیلتر و استیکر تزئین کنند. با این وجود، تا این لحظه استقبال از استوری ها در فیسبوک ابدا با استقبال پرشوری که در اینستاگرام از آن شده قابل مقایسه نبوده است.

اینستاگرام تور ارزان پاتایا به تازگی تست یک قابلیت آزمایشی را آغاز کرده که به لطف آن بتوان استوری ها را مستقیما با اپلیکیشن فیسبوک به اشتراک گذاشت، اقدامی که مشخصا برای افزایش تعامل کاربران فیسبوک با قابلیت استوریز انجام گرفته است.

از آنجا که این قابلیت فعلا مراحل تست را پشت سر می گذراند، انتشار آن در نسخه پایدار اینستاگرام هنوز قطعی نیست. اما در صورت انتشار، کاربران اینستاگرام می توانند ضمن تور کرمان زمینی بارگذاری استوری به شیوه سابق آن ها را مستقیما در اپلیکیشن فیسبوک هم به اشتراک بگذارند.

به همین خاطر اینستاگرام تصمیم گرفته که با برقراری این تعامل، تا حدی به افزایش محبوبیت استوری ها در اپلیکیشن فیسبوک کمک کرده باشد. در انتها بد نیست بدانید که قابلیت ارسال استوری از ماه پیش برای کاربران فیسبوک در دسکتاپ هم فراهم شده، هر چند که فعلا در مرحله آزمایشی به سر می برد و در دسترس تعداد محدودی آموزش تعمیرات موبایل رایگان از کاربران قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *