گران‌ترین گوشی‌های تاریخ سری اس مشخص شدند – شهر فناوری

وب سایت فارنت –  بهزاد ایزدی فریمانی: بدیهی است که محصولات جدید به دلیل به ارمغان آوردن فناوری‌های تازه با قیمتی بیشتر از نسل قبل، لااقل در چند ماه اولیه به بازار عرضه شوند
اگر به خاطر داشته باشید، گلکسی اس 7 با قیمت پایه 650 دلار و اس 8 با برچسب قیمتی 750 دلار به بازار عرضه شد؛ این در حالیست که گلکسی اس 9 احتمالاً برچسب قیمتی 800 دلاری را یدک خواهد کشید. توجه داشته باشید که افزایش قیمت مستلزم استفاده از ویژگی‌های جدید می‌باشد و ازآنجاکه اس 9 تقریباً از لحاظ ظاهری با اس 8 تفاوتی ندارد، این افزایش قیمت 50 دلاری کمی عجیب به نظر می‌رسد.

وب سایت فارنت –  بهزاد ایزدی فریمانی: بدیهی است که محصولات جدید به دلیل به ارمغان آوردن فناوری‌های تازه با قیمتی بیشتر از نسل قبل، لااقل در چند ماه اولیه به بازار عرضه شوند. البته این افزایش قیمت در برخی مواقع بیش‌ازحد تصور کاربران می‌باشد و شاید همین سناریو برای گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس هم رخ دهد.

 گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس گران‌ترین گوشی‌های تاریخ سری اس خواهند بود

سال گذشته میلادی شاهد آن بودیم که برخی گوشی‌های نسل جدید از جمله آیفون 10 و گلکسی نوت 8 با قیمتی بسیار بالاتر از نسل قبلی خود به بازار عرضه شدند. در همین حال برخی منابع نزدیک به سامسونگ روز گذشته فاش کرند که گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس هم احتمالاً گران‌ترین گوشی‌های تاریخ سری اس خواهند بود.
بر کسی پوشیده نیست که یکی از پارامترهای فروش مناسب گوشی‌های هوشمند در بازار، داشتن برچسب قیمتی مناسب و قابل قبول است؛ اما به نظر می‌رسد سامسونگ به حدی از گوشی‌های سری جدید گلکسی اس 9 اطمینان خاطر دارد که خواهان عرضه آن‌ها با قیمتی بیشتر از نسل قبل و حتی بیشتر از تمام گوشی‌های سری گلکسی اس است.

البته منبع خبر مدعیست که این افزایش قیمت به دلیل استفاده از دیافراگم متغیر در دوربین و همچنین قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی اعمال شده است. به‌هرحال برای پی بردن به صحت و سقم این اخبار تنها کافیست تا 6 اسفندماه و مراسم معرفی پرچمداران جدید سامسونگ صبر پیشه کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *