بایرن مونیخ و دورتموند به آسانی صعود کردند + گوگل پیکسل 200 دلار ارزان شد! – شهر فناوری

خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای دور نخست از جام حذفی آلمان، امروز (شنبه) 5 دیدار برگزار شد که در مهمترین آنها تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند برابر رقبای خود به پیروزی دست پیدا کردند و راهی دور دوم شدند
بورسیا دورتموند مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها نیز با 4 گل میزبان دسته ششمی‌اش تیم ریه‌لاسینگن آرلن را در هم کوبید. در این بازی مارک بارترا در دقیقه 12 و پیره امریک اوبامیانگ 3 بار در دقایق 41 (از روی نقطه پنالتی)، 56 و 80 گلزنی کردند.

خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای دور نخست از جام حذفی آلمان، امروز (شنبه) 5 دیدار برگزار شد که در مهمترین آنها تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند برابر رقبای خود به پیروزی دست پیدا کردند و راهی دور دوم شدند.

هانسا لوئنبرگ یک – ماینتس 3

لهر صفر – کلن 5

ارندتبروک صفر – اینتراخت فرانکفورت 3

نتایج دیگر دیدارهای مهم دور نخست از جام حذفی آلمان را در زیر مشاهده می‌کنید:

بایرن مونیخ، قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا که میهمان تیم خمنیتزر از دسته سوم فوتبال آلمان بود، با نتیجه 5 بر صفر به برتری رسید. گل های این بازی را روبرت لواندوفسکی 2 بار در دقایق 20 و 60، کینگسلی کومان در دقیقه 51، فرانک ریبری در دقیقه 79 و متس هوملس در دقیقه 89 به ثمر رساندند.

جرمانیا هالبراشتات یک – فرایبورگ 2

——————-

وب سایت فارنت – محمد کاملان: پیکسل بعدی گوگل در راه است و گوگل ظاهرا از هم اکنون قصد دارد بازار را آماده پیکسل‌های جدید کند به همین دلیل باخبر شدیم گوگل پیکسل فعلی 200 دلار ارزان‌ شده است
برادر کوچک پیکسل XL نیز تخفیف چشمگیری را شاهد است و گوشی پیکسل در حال حاضر با قیمت 524 دلار به فروش می‌رسد که 125 دلار تخفیف را نیز در این گوشی پیکسل شاهد هستیم.

لازم به ذکر است که تخفیف‌های گوگل تنها به گوشی‌های پیکسل خلاصه نمی‌شود و محصولات دیگری از گوگل نیز تخفیف‌های خوبی را شاهد هستند.

وب سایت فارنت – محمد کاملان: پیکسل بعدی گوگل در راه است و گوگل ظاهرا از هم اکنون قصد دارد بازار را آماده پیکسل‌های جدید کند به همین دلیل باخبر شدیم گوگل پیکسل فعلی 200 دلار ارزان‌ شده است.

 گوگل پیکسل 200 دلار ارزان شد!

زمان خوبی برای کاربران آمریکایی که قصد خرید گوشی پیکسل را داشته‌اند فرا رسیده است چرا که ظاهرا گوگل 200 دلار قیمت پیکسل‌‌های خود را کاهش داده است.
در مجموع باید گفت بدون شک سیاست تخفیف 200 دلاری در پیکسل‌های گوگل از عزم این شرکت برای آماده کردن بازار جهت معرفی گوشی‌های پیکسل جدید گوگل حکایت دارد.

جالب است بدانید گوشی پیکسل XL در حال حاضر در خاک آمریکا به قیمت 569 دلار به فروش می‌رسد،‌ این قیمت دقیقا 200 دلار نسبت به قیمت سابق این گوشی کاهش داشته است.

از طرف دیگر گوگل با خرید یکی از گوشی‌های پیکسل به کاربران هدست Daydream را نیز به رایگان هدیه می‌دهد. بد نیست بدانید این هدست نیز چیزی حدود 79 دلار قیمت دارد که با خرید یکی از گوشی‌های پیکسل برای کاربر رایگان تمام می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *