گوگل اسیستنت حالا رسما از آیپد پشتیبانی می کند – دیجیاتو + ارائه ویژگی جدید توئیتر برای جذب تبلیغات – شهر فناوری

دستیار هوشمند گوگل که مدت هاست برای پلتفرم iOS منتشر شده، تا امروز فقط از آیفون های اپل پشتیبانی به عمل می آورد و روی آیپد قابل استفاده نبود
از جمله قابلیت های گوگل اسیستنت در iOS می توان به نمایش وضعیت آب و هوا، نمایش اخبار داغ و نتایج زنده ورزشی، نوسانات بازار بورس، تنظیم یادآور و تعیین قرار ملاقات در تقویم اشاره کرد. به غیر از این دستیار هوشمند گوگل می تواند پاسخ سوالاتی را به شما بدهد که حتی سیری هم از پس آن ها بر نمی آید.

رابط کاربری نسخه آیپد از نظر ظاهری هیچ تفاوت شاخصی با نسخه آیفون ندارد، با این وجود ابعاد صفحه در این نسخه بهینه سازی شده و به طور کامل نمایشگرهای ۷.۹ تا ۱۲.۹ اینچی مدل های مختلف آیپد را پوشش می دهد.

برای دانلود نسخه آیپد گوگل اسیستنت می توانید همین حالا به اپ استور مراجعه نمایید.

اگر قصد نصب گوگل اسیستنت را روی آیپدتان دارید، باید بدانید که اپلیکیشن فقط در شرایطی برایتان کار می کند که صفحه اش باز باشد. اپل این قانون را نه فقط برای اسیستنت، بلکه برای تمام دستیارهای دیجیتالی شخص ثالث اعمال کرده تا همچنان نقش سیری به عنوان دستیار هوشمند پیش فرض اکوسیستم اپل برجسته بماند.

دستیار هوشمند گوگل که مدت هاست برای پلتفرم iOS منتشر شده، تا امروز فقط از آیفون های اپل پشتیبانی به عمل می آورد و روی آیپد قابل استفاده نبود. اما خوشبختانه به لطف آپدیتی که ساعاتی پیش برای اپلیکیشن منتشر شده حالا می توانید از مزایای دستیار دیجیتالی اهالی مانتین ویو روی تبلت آیپد خود هم بهره ببرید.

——————-

خبرگزاری مهر: توئیتر ویژگی جدیدی اضافه کرده که تصاویر و ویدئوهای مرتبط با رویدادهای خبری را در بخش توئیتر مومنتس نمایش می دهد
به گزارش میل آنلاین، توئیتر قصد دارد ویژگی جدیدی به نام camera-first ارائه کند. این ابزار تصاویر و ویدئوهای مربوط به رویدادهای مهم خبری را براساس موقعیت مکانی در بخش Twitter Moments نمایش می دهد.

این در حالی است که توئیتر روز قبل اعلام کرد مشغول افزودن یک ویژگی الگوریتمی مرتبط با اخبار در این اپلیکیشن است. البته این اقدام توئیتر در رقابت با اسنپ چت ارائه شده است.

خبرگزاری مهر: توئیتر ویژگی جدیدی اضافه کرده که تصاویر و ویدئوهای مرتبط با رویدادهای خبری را در بخش توئیتر مومنتس نمایش می دهد. این اقدام برای جذب تبلیغات انجام شده است.

دلیل دیگر توئیتر از این اقدام جذب تبلیغات بیشتر است. زیرا برندهای مختلف می توانند تبلیغات خود را بین تصاویر و ویدئوها در بخش Moments قرار دهند.

اسنپ چت نیز ویژگی camera-first عرضه کرده که پست های کاربران در بخش Snap Map را با توجه به موقعیت مکانی یا یک رویداد خاص مشخص می کند. سپس این پست ها را به استوری مرتبط با رویداد یا موقعیت مکانی در پلتفرم Discover خود می افزاید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *