کشف ماده جدیدی برای تصفیه آب + خریداران پرچمدار جدید سامسونگ اعتبار اسنپ هدیه می‌گیرند – دیجیاتو – شهر فناوری

خبرگزاری فارس: دانشمندان چینی موفق به ارائه ماده غشایی جدیدی با داشتن ویژگی‌های تصفیه آب و توانایی جداسازی نمک از آب، شدند
در حال حاضر نانوفیلتراسیون یکی از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در زمینه تصفیه اب با هزینه کم است. همچنین این تکنولوژی در زمینه‌هایی از جمله استفاده مجدد آب از آب‌های صنعتی، تصفیه آب خانگی، استفاده از منابع بارانی و تصفیه آب شور فعال است.

خبرگزاری فارس: دانشمندان چینی موفق به ارائه ماده غشایی جدیدی با داشتن ویژگی‌های تصفیه آب و توانایی جداسازی نمک از آب، شدند.

براساس گزارش «سی‌جی‌تی‌ان»،‌ پرفسور «ژانگ لین» دانشگاه «ججیانگ» گفت: این غشا متشکل از حباب‌های نانومقیاس و لوله‌های نیم‌دایره‌ای است که مانند چتر این غشا را پوشانده‌اند. فضای میان این چترها مقاومت در برابر نفوذ آب را کاهش می‌دهد و اجازه می‌دهد تا آب سه تا چهار برابر سریع‌تر از غشای معمولی تصفیه آب نفوذ کند.

——————-

اسنپ و سامسونگ با همکاری یکدیگر یک کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کرده‌اند
اسنپ اکنون در حدود ۴۰ شهر کوچک و بزرگ ایران فعال است و خریداران تازه‌ترین پرچمداران سامسونگ در این شهرها می‌توانند از هدیه اعتباری این سامانه برای سفرهای درون‌شهری خود بهره ببرند.

شرکت سامسونگ در جدیدترین کمپین فروش خود تصمیم گرفته که به عنوان هدیه خرید جدیدترین پرچمداران خود، اعتبار سفر با اسنپ را هدیه دهد. در مدت محدود این کمپین، در صورت خرید یکی از پرچمداران سری S مجموعه‌ای از هدایا به شما تعلق خواهد گرفت که اعتبار سفر با اسنپ یکی از آنهاست. به این ترتیب خریداران یکی از دو گوشی گلکسی S9 یا S9+ امکان تجربه سفری امن و آسان را با خدمات گسترده اسنپ در تمامی شهرهای تحت پوشش این سامانه خواهند داشت.

اسنپ و سامسونگ با همکاری یکدیگر یک کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کرده‌اند. در این کمپین، خریداران گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس ۱۰۰ هزار تومان اعتبار اسنپ دریافت می‌کنند و می‌توانند از آن برای سفر از طریق این تاکسی اینترنتی استفاده کنند.

با توجه به قیمت بالای موبایل ها به علت نوسان ارز و مشکلات واردکنندگان موبایل، این پیشنهاد می تواند تا حدی مشتریان پرچمدار سامسونگ را راضی نگه دارد و به نوعی تخفیفی روی مبلغ کل دستگاه به حساب آید.

اسنپ و سامسونگ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *