پلی میان واقعیت مجازی موبایل و پی سی؛ ZEISS پا به میدان می گذارد – دیجیاتو – شهر فناوری

برخی معتقدند که پلتفرم های واقعیت مجازی وابسته به تلفن همراه مثل کاردبورد و Daydream نمی توانند پتانسیل حقیقی این فناوری را به نمایش بگذارند
برخی معتقدند که پلتفرم های واقعیت مجازی وابسته به تلفن همراه مثل کاردبورد و Daydream نمی توانند پتانسیل حقیقی این فناوری را به نمایش بگذارند. اگرچه تلفن های همراه حالا بسیار قدرتمند تور ارزان روسیه شده اند اما در مقایسه با کامپیوترهای قدرتمند هنوز ضعف دارند.

قیمت هدست به صورت جداگانه هنوز اعلام نشده ولی هدست در کنار موارد فوق در اروپا با قیمت 199 یورو به فروش می رسد.

اگر یه تلفن قیمت تور بانکوک همراه قدرتمند و یک کامپیوتر قوی دارید، بنابراین لزوم وجود یک هدست 500 دلاری دیگر چیست؟ نکته اینجا نهفته است که برخلاف آکیلس ریفت و اچ تی سی وایو، شما اصلا نیازی به هدست ZEISS هم ندارید و فقط با 129 دلار می توانید دو کنترلر بلوتوث، نرم افزار و کابل های کناری را خریداری کنید و روی هر هدست وابسته به موبایل از آن استفاده کنید.

از تور لحظه آخری کرمان سوی دیگر هدست هایی مثل آکیلس ریفت، وایو و پلی استیشن وی آر هم بسیار گران قیمت هستند. به همین دلیل است که ZEISS پا به میدان گذاشته و هدست VR ONE Conncet را برای ایجاد پلی میان این دو دنیا ساخته است. با استفاده از این هدست می توانید تجربه بازی های با تور لحظه آخری اصفهان کیفیت در حد پی سی را روی موبایل داشته باشید.

تلفن خود را درون هدست ZEISS VR ONE قرار می دهید و از طریق بلوتوث نیز موشن کنترلرها را به دستگاه متصل می کنید. حالا موبایل از طریق یک کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل می شود. همراه با این هدست احتمالا یک کابل بلند یو اس بی هم عرضه می شود چون قیمت تور اسپانیا تمام مدت شما باید به کامپیوتر وصل باشید.

با این حال، هنوز هم نیازمند یک پی سی قدرتمند هستید که محتوای موجود روی SteamVR را اجرا کند و در کنار آن به یک موبایل هم نیاز دارید. یکی از موبایل های اپل یا یک موبایل اندرویدی که به قدر لازم نمایشگرش با کیفیت باشد؛ بنابراین حداقل 2K WQHD پیشنهاد می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *