نخستین پرواز هوایی بندرعباس – مسقط انجام شد – شهر فناوری

نخستین پرواز هوایی #بندرعباس – #مسقط با حضور مسئولان استان #هرمزگان راه اندازی شد.

\r\n

محسن ضیایی صبح دوشنبه در مراسم انجام نخستین پرواز هوایی بندرعباس – مسقط بیان داشت: سال 94 در سفر مسئولان استانی به کشور عمان و حضور در شهرهای مسندام و مسقط موضوع راه اندازی خطوط کشتیرانی و خطوط هوایی مطرح شد
مدیر کل فرودگاه های استان هرمزگان با اشاره به اهمیت افزایش اینگونه پروازها خاطر تور برزیل نشان کرد : افزایش روابط خصوصا تجاری و اقتصادی در بین کشورها نیازمند ایجاد بسترهای مناسب ارتباطات است و در این راستا فرودگاه از اهمیت ویژه و استراتژیک برخوردار می باشد از همین رو افزایش این گونه پروازها در بالا بردن سطح تبادلات با کشورها بسیار حائض اهمیت خواهد بود.

\r\n
به گزارش دنیای سفر، پرواز بندرعباس – مسقط و بالعکس برای نخستین بار از دیروز 16 مرداد در فرودگاه بندرعباس راه اندازی تور قشم هوایی شد.

\r\n

نخستین پرواز هوایی #بندرعباس – #مسقط با حضور مسئولان استان #هرمزگان راه اندازی شد.

\r\n
امانی بنی گفت: این پرواز در روزهای دوشنبه هر هفته و توسط شرکت هواپیمائی کیش ایر در این مسیر انجام خواهد شد که چنانچه شاهدتقاضاهای بیشتر باشیم بلافاصله افزایش بیشتر این پرواز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

\r\n
این پرواز به صورت رفت وبرگشت دوشنبه های هر هفته توسط شرکت هواپیمایی کیش قیمت تور اروپا ایر به مدت یک سال فعال خواهد بود.مسافران این مسیر پروازی را هواپیمایی فوکر 100 با ظرفیت 96 مسافر جابه جا می کند و هزینه بلیت آن برای هر مسافر 880 هزار تومان پیش بینی شده است . فرآیند راه اندازی این خط پروازی افزون بر یک سال به طول کشیده و هدف از راه اندازی این خط پروازی جذب گردشگران عمان برای هرمزگان است.

\r\n\r\n\r\n
وی افزود: خط هوایی بندرعباس – مسقط و بلعکس با هدف افزایش ارتباطات دو کشور و گسترش بلیط کیش گردشگری سلامت با سرمایه گذاری ی جوان هرمزگانی راه اندازی شده است و امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد راه اندازی خطوط دیگر پروازی به کشورهای دیگر باشیم.

\r\n
محمود امانی بنی مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان هم در جمع خبرنگاران افزود: با پیگیری های انجام شده 16 مرداد ماه نخستین پرواز در مسیر بندرعباس مسقط و بالعکس انجام شد.

\r\n
امانی افزود: برنامه های دیگری نیز جهت افزایش پرواز در سطح تور ارزان آلمان فرودگاههای استان در دستور کار می باشد که پیگیری و برقراری پروازهای بیشتر منوط به استقبال مردم خواهد بود چرا که بستر های لازم در سطح فرودگاههای استان کاملا محیاست و چنانچه مردم از مسیرهای پروازی استقبال کنند بلافاصله پیگیری لازم جهت افزایش پرواز انجام خواهد شد.

\r\n
محسن ضیایی صبح دوشنبه در مراسم انجام نخستین پرواز هوایی بندرعباس – مسقط بیان داشت: سال 94 در سفر مسئولان استانی به کشور عمان تور لحظه آخری مشهد و حضور در شهرهای مسندام و مسقط موضوع راه اندازی خطوط کشتیرانی و خطوط هوایی مطرح شد. سال 95 خط کشتیرانی مسقط – بندرعباس با سرمایه گذاری خارجی راه اندازی شد.

\r\n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *