پاییز منتظر اپل TV جدید با رزولوشن 4K و پشتیبانی از HDR باشید – دیجیاتو + تهدید جدی سردار، گوچی و کریم – شهر فناوری

خبرگزاری بلومبرگ معتقد است که آیفون 8 تنها محصول جدیدی نخواهد بود که به زودی با برند اپل رونمایی می شود

خبرگزاری بلومبرگ معتقد است که آیفون 8 تنها محصول جدیدی نخواهد بود که به زودی با برند اپل رونمایی می شود. شنیده شده که پس از دو سال کمپانی خرید بلیط هواپیما ماهان ساکن کوپرتینو بالاخره قصد دارد اپل TV را با قابلیت های جدید به روز رسانی کند.

نسل چهارم ست آپ باکس اپل TV در اواخر سال ۲۰۱۵ روانه بازار شده بود. پس از آن بود که کمپانی هایی چون آمازون و Roku اقدام به ارائه محصولاتی مشابه با مشخصات سخت افزاری برتر و قیمتی پایین تر کردند. همین مسئله سبب شد که در جدیدترین گزارش ها سهم اپل از این بازار تا حدودی کاهش یابد.‍ بنابراین به نظر می رسد که اپل برای تور سنگاپور جا نماندن از رقبا ناچار به به روز رسانی محصول خود خواهد بود.

حدود ۲ سال از عرضه نسل فعلی اپل TV می گذرد

به جز این، فریم ویر نرم افزاری Apple TV نیز دستخوش تغییر خواهد شد تا علاوه بر تلفیق قابلیت های برنامه ریزی، محتواهای زنده را نیز بر اساس نوع عرضه کننده محتوا به کاربران ارائه دهد.

بر این اساس نسل جدید ست آپ باکس اپل از پردازنده ای سریع تر برخوردار خواهد بود و می تواند از عهده تور سنگاپور نوروز 97 پشتیبانی از استریم آنلاین ویدیوها با رزولوشن 4K و دامنه دینامیکی بالا (HDR) بربیاید. البته شکی نیست که برای بهره مندی از چنین محتواهایی باید صاحب یک تلویزیون هوشمند جدید باشید.

——————-
خبرآنلاین: سامان قدوس این روزها برای تیم اوسترسوند فوق‌العاده بازی می‌کند.

سامان قدوس یکی از جدیدترین ایرانی‌های شاغل در اروپاست است که دوباره کشف شده و حتی احتمال این وجود دارد که به جمع قیمت تور برزیل بازیکنان تیم‌ملی اضافه شود
سامان قدوس یکی از جدیدترین ایرانی‌های شاغل در اروپاست است که دوباره کشف شده و حتی احتمال این وجود دارد که به جمع بازیکنان تیم‌ملی اضافه شود. قدوس که برای تیم اوسترسوند سوئد بازی می‌کند، در همین ابتدای فصل خیلی بهتر از مهاجمان تیم‌ملی گل زده است. او اخیرا در مقدماتی لیگ اروپا دو گل به تیم پائوک زده است.

با این وضعیت اگر حضور او در این مقطع از زمان تور ارزان گوانجو در تیم کی‌روش جدی شود، قدوس می‌تواند تهدیدی جدی برای مهاجمان تیم‌ملی باشد. کی روش عاشق ایجاد رقابت در تیم ملی ایران است و هیچ بعید نیست برای تهدید دیگر فورواردها این بازیکن را به تیم ملی اضافه کند. البته قدوس می تواند در پست فوروارد کاذب هم بازی کند.

خبرآنلاین: سامان قدوس این روزها برای تیم اوسترسوند فوق‌العاده بازی می‌کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *