مدیر تیم طراح کفش های هوشمند نایکی به تسلا ملحق شد – دیجیاتو + افشای دروغ بارسلونا در مورد قیمت کوتینیو – شهر فناوری

طبق گزارش نشریه ای به نام HypeBeats، تیفانی بیرز که به خاطر طراحی و ساخت کفش های انقلابی نایکی با قابلیت بسته شدن خودکار بند، نامش بر سر زبان ها افتاد طبق توافقی به کمپانی تسلا ملحق شد
حالا ظاهرا قرار است که این خانم خلاق نبوغ خود را در صنعت خودرو به کار بگیرد و به عنوان مدیر برنامه های فنی کارکنان تسلا مشغول به کار شود.

خانم بیرز اما در تور لحظه آخری خارجی این پروژه به عنوان مدیر تیم توسعه دهنده سیستم الکترونیکی بندکشی انطباقی کنشگر (Electro Adaptive Reactive Lacing system) آن فعالیت کرده که این فناوری در هر دو کفش جالب این شرکت یعنی مدل های HyperAdapt و Mag مورد استفاده قرار گرفت.

البته اینکه بیرز قرار است در تسلا دقیقا روی چه تکنولوژی هایی کار کند هنوز مشخص نشده و برای روشن شدن این مساله باید همچنان منتظر ماند.

وی قیمت تور سامویی که از مبتکران ارشد نایکی به شمار می رود در طراحی برخی از جالب ترین کفش های کتانی این برند مشارکت داشته، از جمله مدلی که بندهایش به صورت خودکار بسته می شد.

اگر خاطرتان باشد خبر معرفی کفش های کتانی HyperAdapt که با بهره گیری از نوعی تکنولوژی پیشرفته قابلیت بسته شدن خودکار بند را داشتند جنجال زیادی را در فضای مجازی به پا کرد و در ادامه نایکی با اعلام قیمت نجومی ۷۲۰ دلاری برای آنها تور ارزان مسکو بار دیگر مشتریان خود را شوکه کرد.

طبق گزارش نشریه ای به نام HypeBeats، تیفانی بیرز که به خاطر طراحی و ساخت کفش های انقلابی نایکی با قابلیت بسته شدن خودکار بند، نامش بر سر زبان ها افتاد طبق توافقی به کمپانی تسلا ملحق شد.

——————-

ورزش سه: دیشب بالاخره داستان طولانی کوتینیو به پایان رسید و مدیران بارسا در نهایت نتوانستند لیورپول را راضی به فروش ستاره خود کنند
اما شبکه تور لحظه آخری اردبیل اسکای فاش کرد که مدیران لیورپول تاکید داشته اند که هرگز قیمتی برای فروش بازیکن خود اعلام نکرده اند زیرا معتقد بودند که اعلام قیمت به معنای آغاز مذاکره برای فروش است اما آنها هرگز نمی خواهند کوتینیو را از دست بدهند.

ورزش سه: دیشب بالاخره داستان طولانی کوتینیو به پایان رسید و مدیران بارسا در نهایت نتوانستند لیورپول را راضی به فروش ستاره خود کنند.

به نظر می رسد مدیران بارسا بلیط چارتر قصد داشتند برای توجیه خود، رقم بالای کوتینیو را دلیل ناکامی در انتقال این بازیکن معرفی کنند در حالیکه اینگونه نبوده است.

اما امروز سولر مدیر بارسا در مصاحبه ای فاش کرد که لیورپول مبلغ 200 میلیون یورو را برای فروش کوتینیو درخواست کرده که از توان بلوگرانا خارج بوده و به همین دلیل آنها از خرید کوتینیو صرف نظر کرده اند.

افشای دروغ بارسلونا در مورد قیمت کوتینیو

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *