موس گیمینگ ریزر «باسیلیسک» به یک کلاچ مجهز شده است – دیجیاتو – شهر فناوری

کمپانی «رِیزِر» که در زمینه تولید تجهیزات مخصوص بازی فعالیت می کند، به تازگی از یک موس گیمینگ به نام «باسیلیسک» رونمای کرده که برای بازی های اکشن و شوتر توسعه یافته، و به یک «کلاچ» مجهز شده است

ویژگی جدید به کاربر اجازه می دهد با نگه داشتن شاسی تور مشهد مخصوص، حساسیت DPI موس را تغییر داده، با سایر بازیکنان ارتباط برقرار کرده (push-to-talk) یا آیتم ها را در جریان بازی بردارد که توانایی مولتی تسکینگ گِیمر را به طرز قابل توجهی افزایش خواهد داد.

رِزِر باسیلیسک از حساسیت 16000DPI برخوردار است

البته قابلیت شخصی سازی محصول جدید به همینجا ختم نشده و کاربر می تواند از میان 2 سایز مختلف، شاسی مورد نظر تور ایتالیا نوروز 97 خود را انتخاب کرده و یا در صورت عدم تمایل به استفاده از کلاچ رِیزِر، قسمت مربوطه را با یک درپوش مخصوص بپوشاند. همچنین به گفته شرکت سازنده، امکان تغییر آنی DPI باعث می شود که بازیکن بتواند در شرایط مبارزه نزدیک یا از راه دور، حالت مناسب را به سرعت انتخاب کند.

لازم به ذکر است که «رِیزِر باسیلیسک» نهایت حساسیت 16000DPI را (که به واسطه استفاده از سنسوری مشابه با مدل Lancehead به دست آمده) برای کاربر تور ارزان ایتالیا فراهم کرده که در کنار امکان تنظیم مقاومت اسکرول ویل، گزینه مناسبی برای گیمرها به حساب می آید.

گفتنی است موس گیمینگ مورد بحث با LED رنگی قابل تنظیم، اواخر سال 2017 و با قیمت 70 دلار به دست مشتریان خواهد رسید.

کمپانی تور اهواز نوروز 97 «رِیزِر» که در زمینه تولید تجهیزات مخصوص بازی فعالیت می کند، به تازگی از یک موس گیمینگ به نام «باسیلیسک» رونمای کرده که برای بازی های اکشن و شوتر توسعه یافته، و به یک «کلاچ» مجهز شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *