جگوار: مردم تا 30 سال دیگر با فرمان اتومبیل خود حرف می زنند – دیجیاتو – شهر فناوری

در حال حاضر و در عصر فعلی، هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید فرمان اتومبیل تان را جدا کرده و آن را در هر جایی با خودتان حمل کنید؛ اما در آینده و دوران اوج اتومبیل های خودران، داستان احتمالاً متفاوت خواهد بود
کمپانی جگوار به تازگی از از یک فرمان مفهومی به نام Sayer رونمایی کرده که برای آینده دور و زمانی که اتومبیل ها خودشان به تور سامویی نوروز 97 حرکت در می آیند و دیگر مالکیت یک اتومبیل به صورت شخصی معنایی ندارد طراحی شده. این فرمان -که دیگر طراحی دایره ای شکل ندارد تا کاملاً مطمئن شوید مفهومی آینده نگرانه است- از سیستمی مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می کند و می توانید آن را از یک اتومبیل به اتومبیل دیگر ببرید.

در حال حاضر و در عصر فعلی، هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید قیمت تور کرمان فرمان اتومبیل تان را جدا کرده و آن را در هر جایی با خودتان حمل کنید؛ اما در آینده و دوران اوج اتومبیل های خودران، داستان احتمالاً متفاوت خواهد بود.

اگرچه این فرمان در نوع خود تکنولوژی جالبی به حساب می آید، اما به نظر می رسد بسیاری از کاربران طی دهه های آتی، ترجیح دهند به جای حمل دائمی از چنین دیوایس عظیم الجثه ای، صرفاً از موبایل های هوشمندشان استفاده کنند که حمل پذیری بیشتری هم دارد. تور کرمان با این وجود، در مراحل ابتدایی فراگیری استفاده از اتومبیل های خودران، کاربران قطعاً از سوار شدن در اتومبیلی بدون فرمان، احساس نگرانی خواهند کرد و قطعاً همراه داشتن فرمانی هوشمند همراه با یک نمایشگر کامپیوتر و هوش مصنوعی، می تواند خیال افراد و خانواده ها را از امنیت این اتومبیل ها راحت کند.

هوش مصنوعی Sayer، به عنوان دستیار شخصی شما عمل می کند و می تواند به سرویس های آنلاین مشخصی بلیط هواپیما متصل شود تا به کمک آنها، در هر زمانی قادر به دسترسی به یک اتومبیل باشید. بنابراین تنها کاری که لازم است انجام دهید سفارش یک اتومبیل خودران، متصل کردن فرمان به داشبورد اتومبیل و استفاده از آن همچون یک دستیار شخصی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *