اعلام شرایط وام خرید خودرو برای بازنشستگان؛ 1000 خودرو برای میلیون ها متقاضی – دیجیاتو – شهر فناوری

صندوق بازنشستگی کشوری امروز از آغاز به کار سامانه ثبت نام اولیه خرید خودروی اقساطی برای بازنشستگان کشوری خبر داد
با توجه به تعداد میلیونی اعضای صندوق بازنشستگان کشوری می توان حدس زد که تقاضا برای دریافت این وام بیش از ظرفیت 1000 دستگاهی در نظر گرفته شده است.

برای کسانی که تسهیلات قیمت تور شیراز را به صورت ۴۸ ماهه دریافت می کنند نیز سالانه ۱۲ درصد و طی ۸ فقره چک باید پرداخت کرد.

البته لازم به ذکر است که مهلت ثبت نام محدود بوده و سایت تنها تا پایان ساعت اداری روز ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ باز است.

از این رو این سامانه بر اساس برنده شدن در قرعه کشی عمل می کند و به این ترتیب هر کسی که بازنشسته کشوری باشد در صورتی که در قرعه کشی برنده شود خواهد توانست نسبت به خرید خودرو اقدام کند.

صندوق تور پوکت نوروز 97 بازنشستگی کشوری امروز از آغاز به کار سامانه ثبت نام اولیه خرید خودروی اقساطی برای بازنشستگان کشوری خبر داد. بازنشستگان می توانند با مراجعه به این سامانه به آدرس cspf.ir اقدام به ثبت نام کنند.

ذکر این نکته نیز مهم است که به هر بازنشسته که در قرعه کشی برنده شود تنها یک دستگاه خودرو واگذار می شود.

همچنین اعلام شده است که در صورتی که از این طرح استقبال شود مراحل بعدی آن نیز تور ایتالیا نوروز 97 اجرا خواهند شد. اما در خصوص شرایط فروشی که در این سامانه برای بازنشستگان در نظر گرفته شده است باید گفت که تسهیلاتی به اندازه ۵۰ درصد بهای خودروها تا سقف ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می شود.

این پرداخت به صورت ۳۶ ماهه و ۴۸ ماهه قابل انتخاب و تعیین است. نرخ تسهیلات برای بازپرداخت ۳۶ ماهه سالانه ۱۰ درصد است که به صورت ۶ فقره چک باید آن را پرداخت کرد.

فعلا تور شیراز ارزان خودروهایی که برای فروش در این طرح در نظر گرفته شده اند از محصولات ایران خودرو بوده و شامل مدل های پژو ۲۰۶ و پژو ۴۰۵ هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *