استارت آپ هایی که روش غذا خوردن را تغییر داده اند – شهر فناوری

هفته نامه صدا: آمریکایی ها گوشت زیادی مصرف می کنند، در مقابل شیر کم می نوشند، اما آنها پنیر خیلی دوست دارند
Aero Farms

 استارت آپ ها روش غذا خوردن را تغییر داده اند

این استارت آپ محصولات کشاورزی را داخل محفظه هایی تور ارزان سیشل با نور مصنوعی پرورش می دهد. ارزش این شرکت از سال 2004 که راه اندازی شد، به 95.8 میلیون دلار افزایش یافته است. با افزایش جمعیت و رشد شهرنشینی روش هایی برای تولید بیشتر و بهتر مورد نیاز است. با توجه به این که محیط زیست آسیب پذیر شده است، باید محصولات کشاورزی را با روش هایی تولید کرد که کمتر محیط زیست را تخریب کنند.
Impossible Foods در حال حاضر در 33 رستوران در کالیفرنیا، نیویورک، نوادا و تگزاس محصولاتش تور ارزان چین را به فروش می رساند. ارزش این استارت آپ در مارس 2017 به 182 میلیون دلار افزایش پیدا کرد. Impossible Foods همچنین برای فروش بیشتر با مک دونالد هم مذاکراتی انجام داده است.

تحقیقات اخیر پیو (Pew Research) نشان می دهد که رژیم غذایی آمریکایی ها از سال 1970 تا امروز تغییر کرده است. غذاهای معمولی آمریکایی ها همین طور در حال تغییراند. حالا شرکت ها و استارت آپ های مواد غذایی سعی می کنند بخشی از این زنجیره قیمت بلیط پرواز شوند تا بتوانند در این گذار بازاری به دست آورند.

آنها برای به دست آوردن بازار از شیوه های نوین تولید گوشت، لبنیات و سبزیجات استفاده می کنند. اکثر آنها روی مصرف گوشت کمتر و مصرف سبزیجات بیشتر تمرکز کرده اند. البته روش آنها به دور از روش های سنتی کشاورزی است. بیزینس اینسایدر گزارشی از استارت آپ هایی که روش های غذا خوردن را تغییر داده اند منتشر کرده است. چند مورد از این استارت آپ ها در تور لحظه آخری کرمان زیر آورده شده است:

Apeel Sciences

 استارت آپ ها روش غذا خوردن را تغییر داده اند

این استارت آپ، میوه ها و سبزی هایی تولید می کند که بیشتر از محصولات معمولی عمر می کند. سانتا باربارا از مدیران این شرکت می گوید پوشش خوراکی اختراع کرده است تور زمینی تبریز که می تواند عمر مفید میوه و سبزی را 5 برابر افزایش دهد. فکر کنید می توانید محصولات میوه و سبزیجات را روزهای بیشتری نگه دارید و مجبور نیستید هر روز برای تهیه آنها به فروشگاه ها بروید. طبق این گزارش شش مزرعه در کالیفرنیای جنوبی، کنیا و نیجریه از Apeel استفاده می کنند.
Beyond Meat and impossible Foods

 استارت آپ ها روش غذا خوردن را تغییر داده اند

این تور لحظه آخری اردبیل استارت آپ فرآورده های گوشتی و مرغی را به روش جدید تولید می کند. این استارت آپ برگرهایی تولید می کند که از روغن نارگیل و نخود تولید می شوند.

هفته نامه صدا: آمریکایی ها گوشت زیادی مصرف می کنند، در مقابل شیر کم می نوشند، اما آنها پنیر خیلی دوست دارند. محصولات تولید شده از غلات، مانند غلات تور مشهد لحظه آخری پخته شده، این روزها به شدت در آمریکا طرفدار پیدا کرده اند؛ این در حالی است که به طور میانگین آمریکایی ها 2 درصد بیشتر ناز اوایل دهه 70 غلات می خورند. البته در طرف مقابل آنها 2 درصد کمتر سبزیجات مصرف می کنند.
Memphis Meats

 استارت آپ ها روش غذا خوردن را تغییر داده اند

این قیمت تور بدروم استارت آپ گوشت مرغ و اردک را به روش آزمایشگاهی پرورش می دهد. این شرکت در سال 2015 در سانفرانسیسکو راه اندازی شد و گوشت مرغ و اردک را از سلول های حیوانی در آزمایشگاه به دست می آورد. این استارت آپ مدعی است که می تواند گوشت گاو و مرغ را نیز بسیار موثرتر از روش سنتی تولید کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *