جشن در سوریه بعد از تساوی با ایران + تأخیر در استریم های زنده سرویس یوتوب لایو به حداقل میزان خود رسید – دیجیاتو – شهر فناوری

فرارو: مردم سوریه بعد از تساوی ارزشمند این تیم برابر ایران و صعود به پلی‌آف انتخابی جام جهانی 2018 به خیابان ها ریختند و به جشن و پایکوبی پرداختند
البته تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه کار سختی برای صعود به جام جهانی 2018 روسیه دارد. این تیم ابتدا باید به مصاف استرالیا برود و بعد از آن هم به با تیم پنجم کونکاکاف بازی کند.

فرارو: مردم سوریه بعد از تساوی ارزشمند این تیم برابر ایران و صعود به تور تایلند نوروز 97 پلی‌آف انتخابی جام جهانی 2018 به خیابان ها ریختند و به جشن و پایکوبی پرداختند.
تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه تساوی ارزشمندی را به در ورزشگاه آزادی به دست آورد. دو تیم ایران و سوریه که در آخرین بازی خود در انتخابی جام جهانی به مصاف هم رفتند به تساوی دو بر دو دست پیدا کردند تا سوریه در جایگاه سوم قرار گیرد و به پلی‌آف راه پیدا کند.

بعد از این تساوی ارزشمند سوری ها که با گل دقایق پایانی السومه آموزش تعمیرات موبایل همراه شد، مردم این کشور در شهرهای مختلف به خیابان ها ریختند و به جشن و پایکوبی پرداختند.

——————-

گوگل ساعاتی پیش از به روز رسانی سرویس یوتوب لایو با قابلیت هایی تازه و بهبودهایی برای ارتقای تجربه کاربری استفاده کنندگان از آن خبر داد
مضاف بر این، به لطف ReplayKit اپل کاربران آیفون و آیپد حالا مستقیما از طریق اپ اصلی یوتوب هم می توانند خرید بلیط هواپیما ماهان به استریم زنده اقدام کنند. همچنین قابلیت مذکور به کاربران اجازه می دهد تا از میکروفون و دوربین سلفی موبایل و تبلت شان برای اضافه کردن گزارش صوتی و تصویری هم به استریم ها استفاده نمایند.

با دریافت آخرین به روز رسانی، تولیدکنندگان محتوا به لطف گزینه تقویت شده ای برای کم کردن تأخیر، می توانند آسان تر از همیشه با مخاطبین و طرفداران تور گوانجو شان در حین استریم زنده تعامل کرده و پخش زنده روان و بدون لگی را تجربه کنند.

گوگل ساعاتی پیش از به روز رسانی سرویس یوتوب لایو با قابلیت هایی تازه و بهبودهایی برای ارتقای تجربه کاربری استفاده کنندگان از آن خبر داد. از آنجا که دسترسی به بخش اعظم قابلیت های جدید این به روز رسانی تا امروز برای اندرویدی ها ممکن بوده، این کاربران iOS بوده اند که با آپدیت جدید بیشترین قابلیت ها را بدست آورده تور لحظه آخری اهواز اند.

در حال حاضر تعداد شرکت های مطرح در صنعت استریم زنده به انگشتان دست هم نمی رسد، بنابراین رقیبان اصلی یوتوب گوگل را فعلا می توان سرویس های توییچ آمازون، پریسکوپ توییتر و البته فیسبوک دانست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *