لاجیتک با معرفی MX Ergo ماوس های مجهز به ترک بال را بار دیگر به بازار می فرستد – دیجیاتو – شهر فناوری

چندین سال پیش در دنیای تکنولوژی ایده ای مطرح شد که چرخواندن ترَک بال (توپک) روی یک ماوس ثابت برای تکان دادن نشانگر در رابط کاربری کامپیوتر، راحت تر از جا به جا کردن ماوس روی یک پَد خواهد بود که البته همان طور که اکنون می دانیم، ایده مذکور موفق نشد کاربران را متقاعد کرده و بازار را به دست بگیرد
MX Ergo به یک لولا برای تور ارزان پوکت تنظیم زاویه نسبت به سطح مجهز شده است

چندین سال پیش در دنیای تکنولوژی ایده ای مطرح شد که چرخواندن ترَک بال (توپک) روی یک ماوس ثابت برای تکان دادن نشانگر در رابط کاربری کامپیوتر، راحت تر از جا به جا کردن ماوس روی یک پَد خواهد بود که البته همان طور که اکنون می دانیم، ایده مذکور موفق نشد کاربران را متقاعد کرده و بازار را تور مارماریس به دست بگیرد.

با این حال استفاده از ترَک بال طرفدارانی هم دارد و بعضی شرکت ها، هر از گاهی یک مدل از ماوس های مجهز به توپک را وارد بازار می کنند که در تازه ترین مورد، کمپانی سوئیسی لاجیتک ماوس «MX Ergo» را معرفی کرده است.

M570

MX تور مسکو Ergo

ماوس مورد بحث به باتری قابل شارژ از طریق کابل Micro-USB مجهز شده و با هربار شارژ، تا چهار ماه انرژی لازم را در اختیار خواهد داشت. در مورد قیمت و زمان عرضه نیز باید تور ارزان استرالیا گفت که لاجیتک اعلام کرده محصول جدید، تا یک ماه آینده و با قیمت 100 دلار (ابتدا در آمریکای شمالی) به دست مشتریان خواهد رسید.

به گفته لاجیتک، MX Ergo تا 20 درصد کمتر از ماوس های معمولی باعث بروز خستگی در مچ و عضلات دست شده، و با برخورداری از یک لولای قابل تنظیم (بین 0 تا 20 درجه) امکان انتخاب راحت ترین حالت را برای کاربر فراهم می کند. سازنده همچنین امکان کاهش و افزایش حساسیت ترَک بال را فراهم تور اصفهان نوروز 97 کرده که در انجام امور متفاوت، دقت لازم را فراهم خواهد کرد.

جالب است بدانید که آخرین ماوس مجهز به ترَک بال لاجیتک در سال 2010 و با نام «M570» معرفی شده بود و حالا پس از 7 سال، مدل جدید با امکانات و ارگونومی بالاتر در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *