سفر به پاریس؛ جایزه ویژه خرید محصولات DS – دیجیاتو – شهر فناوری

شرکت آرین موتور تابان نمایندگی رسمی DS Automobiles فرانسه در ایران، به خریداران این برند پرمیوم، یک سفر به پاریس به عنوان جایزه، هدیه می دهد

شرکت آرین موتور تابان نمایندگی رسمی DS Automobiles فرانسه در ایران، به خریداران این برند پرمیوم، یک سفر به پاریس به عنوان جایزه، هدیه می دهد.
شرکت آرین موتور در راستای تکریم مشتریان، به 3 نفر تور ترکیه نوروز 97 از خریداران این برند که یازدهم شهریور تا پایان این ماه شمسی، محصولات DS را خریداری نمایند به قید قرعه، پکیج کامل سفر به پاریس هدیه می دهد.
همچنین این شرکت تمامی محصولات خود را با وام تا سقف 95 میلیون تومان و بازپرداخت 12 ماهه، 18 ماهه و 24 ماهه بدون بهره عرضه می کند.لازم به ذکر است تمامی محصولات DS 3 , DS 5LS, DS 5, DS 6 بصورت فوری و با تخفیف ویژه ی خرید نقدی 3 تا 8 میلیون تومانی ، به فروش مى رسد.همچنین شرکت تور ارزان ویتنام آرین موتور به مناسبت اولین حضور خود در نمایشگاه خودرو تبریز، برای خریداران در غرفه ی DS تخفیف ویژه 1 درصدی در خرید نقدی در نظر گرفته است.

علاقه مندان در صورت تمایل می توانند با خرید اعتباری، از وام 24 ماهه بدون تور اردبیل بهره تا سقف 95 میلیون تومان بهره برند.
همچنین در راستای تکریم مشتریان، امکان تست درایو خودرو DS 5 برای علاقه مندان برقرار می باشد.
نمایشگاه بین المللی خودرو تبریز از سه شنبه 14 شهریور ماه تا جمعه 17 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز از ساعت 16 تا 22 برگزار خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *