بازار سیاه اینستاگرام؛ لوگوی آبی تأیید حساب کاربری چه قیمتی دارد؟ – دیجیاتو – شهر فناوری

احتمالاً تا کنون در میان حساب های کاربری اینستاگرام، برخی از موارد را دیده اید که با یک لوگوی آبی رنگ از سایر اکانت ها متمایز بوده و از سوی شبکه اجتماعی مورد بحث، به عنوان حساب های «تأیید شده» انتخاب شده اند

بخش اصلی درآمد حاصل از فروش لوگوی تأیید حساب، به جیب دلال می‌رود

لازم تور ارزان مراکش به ذکر است که چنین خریدی برای خریداران بسیار سودآور خواهد بود چرا که شرکت های مختلف برای تبلیغات در حساب های کاربری تأیید شده، مبالغ هنگفتی پرداخت می کنند که باعث می شود سرمایه گذاری افراد پس از مدت کوتاهی به سوددهی برسد.

حال اما خبر می رسد بعضی از کارمندان اینستاگرام که امکان تأیید حساب ها را دارند، از اختیار خود سوء استفاده کرده و لوگوی آبی مورد اشاره را در ازای دریافت مبالغی تور شیراز هوایی که تا 15 هزار دلار هم می رسند، به افراد مختلف می فروشند.

احتمالاً تا کنون در میان حساب های کاربری اینستاگرام، برخی از موارد را دیده اید که با یک لوگوی آبی رنگ از سایر اکانت ها متمایز بوده و از سوی شبکه اجتماعی مورد بحث، به عنوان حساب های «تأیید شده» انتخاب شده اند.

بر اساس گزارش منابع آگاه، تور تبریز فرآیند فروش شامل کاربر (خریدار)، کارمند اینستاگرام و یک دلال می شود که در اکثر موارد، بخش قابل توجهی از پول به جیب فرد واسطه رفته و کارمند مورد اشاره به عنوان مثال از یک معامله 15 هزار دلاری، تنها 1200 دلار را کسب می کند. البته چنین کاری برای کارمند ریسک بالایی دارد چرا که اینستاگرام با شناسایی کارمندان متخلف، آنها را فوراً اخراج می کند.

گفتنی است کارآفرین اینترنتی بولیویایی «آلهاندرو تور کیش زمینی ریوجا»، رسماً اعلام کرده می تواند حساب های کاربری توییتر، فیسبوک و اینستاگرام را به قیمت های 1500، 2500 و 6000 دلار (با تضمین بازگشت پول در صورت عدم موفقیت) تأیید کند که این کار به گفته ریوجا، بین 2 تا 6 هفته به طول می انجامد.

البته چنین اکانت هایی معمولاً متعلق به سیاستمداران، ورزشکاران و هنرمندان مشهور بوده و به منظور جلوگیری از سوء استفاده دیگران از نام و برند شخصی افراد موفق، تعریف قیمت تور خارجی ارزان شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *