یادگیری سریع و اصولی هک: چگونه هکر شویم؟

ارسال شده توسط در تاریخ شهریور ۲۱, ۱۳۹۰ در طبقه نمایه, هک و هکر ۱۳۱ | نظرفراموشم نکن ;)

چطور یک هکر ماهر شویم؟
خیلی از کسانی که قصد ورود به حرفه امنیت داده ها را دارند این طرز تفکر را دارند که برای هکر شدن و یادگیری هنرهای سیاه هک یادگیری یک نرم افزار یا ابزار کافیست و یا فقط در یک یا دو ماه می توانند یک هکر ماهر باشند. من امروز در این مقاله به تمام شبه های شما پایان میدم و مسیر روشنی را برای شما رسم میکنم تا بتوانید در یادگیری امنیت اطلاعات به نتیجه روشنی برسید.

سوالی که هر هکری در شروع تخصص جدیداش از خود میپرسد:
برای هکر شدن به چه چیزی نیاز دارم و چطور هنر نفوز و هک را یاد بگیرم؟
با چه تکنیک هایی سریع تر هکر شوم(هک را اصولی و حرفه ای یاد بگیرم)؟

پس اول به این سوال پاسخ میدم:

برای هکر شدن به چه چیزی نیاز دارم و چطور هنر نفوز و هک را یاد بگیرم؟

۱)      زبان انگلیسی: یادگیری مفاهیم، تکنیک ها، اخبار و اکسپلویت های جدید بدون تسلط کامل بر زبان انگلیسی غیر ممکن است. در صورتی که شما به زبان انگلیسی مسلط نباشید از منابعی مثل چت روم های تخصصی هک، گروه های زیر زمینی و انجمن های قوی امنیت اطلاعات و پایگاه داده های اکسپلویت ها و نقات ضعف جدید کشف شده دسترسی نخواهید داشت و همیشه محکوم به استفاده از مقالات با ترجمه ضعیف یا ناقص، آموزش های قدیمی یا از رده خارج و امثال آن خواهید بود. پس تسلط بر زبان انگلیسی یک اختیار نیست، یک اجبار است.

در ضمن تسلط به یک زبان دوم میتواند شما را در موقعیت بهتری قرار دهد. بهترین زبان هایی که برای یک هکر میتواند کاربرد داشته باشد به این ترتیب است:

۱)روسی  ۲) چینی ۳) کره ای ۴)آلمانی ۵)فرانسوی ۶)ایتالیایی ۷)ترکی استانبولی ۸)هندی

۲)      بی نهایت صبر و حوصله: یادگیری مفاهیم امنیت داده به زمان زیادی نیاز دارد که این زمان با توجه به دانش قبلی و استعداد شما میتواند از چند ماه تا چند سال به طول انجامد. در صورتی که شما دارای تحصیلات دانشگاهی در ضمینه علوم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات هستید اصولاً یک سال برای تسلط بر مفاهیم امنیت داده، مفاهیم شبکه، لینوکس و برنامه نویسی سیستمی و شبکه نیاز دارید و سپس میتوانید وارد مباحث عملی هک شوید.

۳)      دانش تخصصی: در صورتی که شما به مفاهیم پایه امنیت اطلاعات که در بالا به آن ها اشاره کردم تسلط ندارید هیچوقت یک هکر نخواهید شد. شاید شما بتوانید با استفاده از مقالات آموزش قدم به قدم رمز شبکه بیسیم را بدست آورید یا شبکه ای را با جاسوس افزارتان آلوده کنید اما هرگز یک هکر واقعی نخواهید بود.

۴)      کنجکاوی: کنجکاوی موتور محرکه تمام کسانی بوده که توانسته اند لقب هکر را یدک بکشند. همیشه پرتکل های جدید، تکنولوژی های نوین و ابزار های امن تر تولید خواهند شد و کنجکاوی و حس مبارزه طلبی تنها نیروییست که شما را به زورآزمایی با مشکلات جدید فرا میخواند و شما را بروز نگه میدارد.

۵)      خلاقیت: برای انجام هر کاری مشکلی وجود خواهد داشت و این خلاقیت است که به شما اجازه میدهد که شما راه حلی که دیگر در یک هفته به آن رسیده اند را در یک روز به دست آورید، از کار خود راضی باشد و از آن لذت برید. جایی که منطق بی پاسخ میماند خلاقیت تنها فرشته نجات است.

۶)      فداکاری: برای اینکه بتوانید پله های ترقی را طی کنید باید واقعآً از خود گذشتگی نشان دهید. یادگیری هک و اصول امنیتی زمانبر، طاقت فرسا و نیازمند زمانبندی و منابع دقیق است. شما باید حداقل چند روز از هفته را به  یادگیری، مطالعه و تمرین اختصاص دهید. وجود فاصله زمانی باعث کند شدن یادگیری و اتلاف وقت شما میشود و شما را دلسرد می کند. همینطور گاهی مجبور خواهید بود که مطالبی را چند بار مطالعه کنید و از مفاهیم آن آگاه شوید و هرچقر که سطح علمی شما بالا تر میرود با مطالب پیچیده تر روبرو خواهید شد و هیچ وقت آموزش به اتمام نخواهد رسید.

در صورتی که پیش نیازهایی که در این مقاله به آن اشاره میکنم را ندارید بدون اینکه از خود مایوس شوید از یاد گیری هک کنار بکشید و وقت با ارزش خود را تلف نکنید. نه هک یک سرگرمی جالب و سرگرم کننده است و نه هکر همان آدم جذابیست که در فیلم های هالیوود دیده اید.
با چه تکنیک هایی سریع تر هکر شوم(یادگیری بهینه هک)؟

۱)      هدف  خود را دقیق تعیین کنید. امنیت اطلاعات شاخه های زیادی دارد که هر کدام زیر مجموعه های متعددی دارند. تسلط به تمام این شاخه ها فوق العاده زمانبر است و نسبت به انرژی صرف شده چندان مقرون به صرفه نیست. اشتباهی که بسیاری از نو آموزان انجام میدهند مطالعه  مقلات متعدد در تمام این ضمینه هاست. این یک اشتباه است که باعث اطلاف وقت میشود.

در عین حال شما میتوانید بعد از تسلط بر یک شاخه شروع به یادگیری شاخه های دیگر علوم امنیت داده کنید و حتی در صورتی که به گرایش اصلی شما نزدیک باشد میتواند دانش تجربی و فنی شما را در هر دو شاخه خیلی بالاتر ببرد.

برای مثل تخصص اصلی من امنیت سیستم های محلی است(مربوط به تولید بدافزار ها و ساخت آنتی ویروس ها) که برای تکامل دانش خود در این شاخه شروع به مطالعه شاخه هایی دیگر مثل مهندسی معکوس، اسمبلی، مبانی سیستم عامل ها و برنامه نویسی حافظه و شبکه هم کردم. در عین حال برای تفریح بر روی الگریتمهای رمزنگاری کار میکنم و در زمینه هک شبکه و وب سایت تخصص  دارم. منبع اصلی درآمدم هم از طراحی وب است.

۲)      منابع مناسب را پیدا کنید. سایت، انجمن ها، کتابهای صحیح را شناسایی کنید. در حین مطالعه ابزار های برتر برای هر شاخه را انتخاب کنید و با کار با آنها تجربه کسب کنید. در سایت هایی که دارای بخش های مخصوص برای آزمودن مهارت هک شما هستند عضو شوید و مهارت خود را در این آزمون ها بیازمایید.

۳)      بروز بمانید. همیشه اخبار سایت های امنیتی را تعقیب کنید. در خوراک آن ها عضو شوید و در انجمن های بزرگ نگاهی به پست ها بیندازید و مطالب داغ را از دست ندهید. همینطور در سایت هایی که ضعف های جدید امنیتی (vulnerabilities) را لیست میکنند نقاط ضعف جدید را بیابید و روند کشف و استفاده از این ضعف های امنیتی را مطالعه کنید.

۴)      دانش خود را ثبت کنید. هنر هک شامل مجموعه عظیمی از دنش تخصص، تکنیک ها، و فرایند های قدم به قدم(ساده) و پیچیده است. برای اینکه آموخته های خود را از دست ندهید آن ها را مرور کنید. نکات کوچک، نام برنامه ها، دستورات را در یک دفترچه جیبی بنویسید و آن را مرور کنید. نقشه ذهنی مباحثی را که مطالعه میکنید به صورت دیاگرام ها و فلوچارت بکشید و در دفترچه ثبت کنید. داشتن این دفتترچه کارایی شما در مراحل آموزش را شدیداً افزایش میدهد.

۵)      برنامه ریزی داشته باشید. قبل از شروع مطالعه هر مبحث برنامه دقیقی برای زمانبندی  و عمق مطالعه، کار عملی و کسب تجربه داشته باشید. به کار گیری هر مبحث یاد گرفته شده را بعد از یادگیری در برنامه خود بگنجانید.

۶)      تعادل خود را از دست ندهید. در طول یادگیری هک ممکن است تحت فشار شدید ذهنی و جسمی قرار گیرید، پس حداقل یک ساعت ورزش در روز را فراموش نکنید. هر روز بدون پخش کننده موسیقی و موبایل در پارک های ساکت یا کوه(طبیعت) پیاده روی کنید. این کار تمرکز شما را افزایش میدهد و یادگیری را ساده می کند.

۷)      ذهن خود را درگیر کار کنید. استفاده از دفترچه(بحث ۴) به صورت روزانه را فراموش نکنید. در صورتی که در حال حل مساله ای هستید در حین انجام کارهای روزانه به آن فکر کنید. حتی در حین فکر کردن به آن به خواب بروید. متعجب خواهید شد که چند بار با جواب مسئله از خواب بر خواهید خواست.

در صورتی که قصد مطالعه بیشتر در ضمینه هک و امنیت سایبر رو دارید یا سوالی دارید که میخواهید جواب آن را از یک متخصص امنیت دریافت کنید از سامانه سوال و جواب امنیت و هک به آدرس SecTalk.ir استفاده کنید.

۱۳۱ نظر در مورد “یادگیری سریع و اصولی هک: چگونه هکر شویم؟”

 1. ممنون توحید عزیز
  من که در همون ابتدای راه هستم. ممنون می شم در مورد “تسلط بر مفاهیم امنیت داده، مفاهیم شبکه، لینوکس و برنامه نویسی سیستمی و شبکه” بیشتر توضیح بدی که دقیقا چه مطالبی رو و با چه ترتیبی باید یاد بگیریم؟

  • امنیت داده یک سری feature های جدید هست که باید update باشن و دانلود و نصبشون کنی.
   لینوکس هم بر پایهdebian کار کن که بهترینش backtrack هستش.
   برنامه نویسی هم باید سطح پایین باشه مثل perl که بهترینشه و برنامه نویسی تحت شبکه یا همون .NET داشته باشه.
   شبکه هم برو دوره های network+ را بگذرون.

 2. خیلی خوب است . امیدوارم مطالب زیادی رایادبگیرم

 3. اقا توحید یعنی من که رشته تحصیلیم عمرانه ولی بیشترین وقتمو تو مطالعه این چیزا میگذرونم بازم موفق نمیشم؟
  از ۲۴ ساعت شبانه روز ۱۲ ساعتشو دارم تو این صرف میکنم ولی همچنان دارم دور میزنم و هیچ موفقیتی نداشتم
  لطفا بیشتر راهنمایی کنین

 4. من کامپی می خونم . علاقه به هک دارم هر نوعی ولی بیشتر شکوندن قفل ها

  چیز یادی ام از هک نمی دونم…. اصلا کد های هک رو نوشتنشو بلد نیستم

  ولی بازم ممنون

 5. میخوام برم دوره هک ببینیم تویه صنعتی شریف نظرتونو می خواستم اگه زحمتی نیست .با سپاس فر.

 6. من از زبان سی شروع کردم ولی میگن باید ریاضیت خوب باشه من ریاضی تعریفی نداره اما به خاطر این که یاد بگیرم می خواهم سیع کنم به نظرت در چه ستح باید یاد بگیرم یا کجاها رویاد بگیرم؟
  لطفا جواب بده من زیاد به اینترنت وصل نمی شم plz s بده به این شماره خیلی ممنون۰۹۱۶۷۶۹۵۶۲۹

 7. سلام من عاشق هک شدنم مدرک کامیوتر و هم زبان خارجشم دارم ولی نتونستم بشم بلد نشدم

 8. سلام لطفا لینک دانلود ویروس تروجان بدارید برخی سوجوها دارن این لینک و به قیمت ۸۰ تا ۱۰۰ هزارتومن میفروشن ممنون میشم اکه این کار کنید

 9. سلام به همه …بچه ها من یه چند مدتیه بدجور رفتم تو نخ هکری …به من گفتن برنامه بک ترک رو بخرم که خریدم.. ولی متاسفانه بنده به دلیل اشنا نبودن با نصب لینوکس نتونستم این سیستم عامل رو در کنار ویندوز ۸ نصب کنم خواهشا کمک کنید .از مسئولین تقاضا دارم یه زره مطالب رو سبک کنن کمک کردن شما بسیار سخته چون طرز کمک کردنتون خیلی سخت و سنگینه هر کسی نمیتونه ازش استفاده کنه.از یه طرف اینجور که داداشمون اون بالا نوشته باید کامل تو زبان مسلط بشی به نظرم اونقدر هم نباید خودمونو بکشیم تا زبان یاد بگیریم .به نظر من بجایه اینکه کل وقتمونو بخاطر اموختن زبان انگیلیس به هدر بدیم بیشتر باید به زبان #c اهمیت بدیم تا اون زبان بیشتر ویروسهایی که ساخته میشه ازهمین زبان هست مثل تروجان یاهمون اسب تروی که بدترین ویروس هست

 10. اقایون مسئولین اونجوری که شما کمک میکنید مثل همین متن بالا این باعث میشه طرف رو سرد کنید یعنی چی نوشتید اگه زبان بلد نیستی بیخیال شو این حرفها چیه داداشهایه من.اگه قراره کمک کنید یه طوری کمک کنید که برای همه جذاب باشه نه اینکه سه ساعت مطلب بنویسید بعدش بگید اگه اینو بلد نیستی بیخیال شو…من یه مقدار ازتون ناراحتم چون هم کمک کردنتون درست نیست.و هم جواب دادنتون انقدر سنگینه که بنده متوجه نمیشم احساس میکنم من بین شما هیچی نیستم . من مطالبهایی که خوندم زیاد باب دلم نبود . خواهشا درست راهنمایی کنید.با تشکر

  • داداش جون شما میخواین برین تو دنیای هکرا-اصلا همه چیزش فرق داره با اموزش هایی که تا حالا دادن بت
   راست میگن خب-اگه نمیتونی اونارو یاد بگیری هکر نمیشی.فوقش خودتم بکشی یه کراکر ساده میشی که اونم میدونم اصلا جالب نیست
   پس ناراحتی نداره
   یا بیخی شو یا قشنگ بچسب بهش
   تموم

 11. وبلاگ شخصی منو هک کردن لطفا یه راه حل بدین تا رمز جدیدی رو که وارد کردن به دست بیارم
  اگه جواب دادین به ایمیل بفرستین لطفا
  وبلاگم هم تو بلاگفا درست کردم
  ممنون میشم سریعا جواب بدین آخه خیلی ضروره برام

  • شما وبلاگتو بی خیال شو سایت درست کن امنیتش بیشتره در ضمن اگه از وبالگت backup می گرفتی می تونستی مطالبو لینک بدی به یه سایته جدید
   ساده هستش.

   • پس صد در صد شما چیزی از هک نمیدونی برای چی مردم بدخت رو میفرستی برن کلی هزینه کنن که سایت بزنن؟بعدش هم اگه شما میگی سایت بزن پس منظورت اینه که امنیت بلاگفا پایینه.خب وقتی امنیتی پایین باشه و بشه وبلاگی رو هک کرد صد در صد میشه دوباره وب رو هک کرد و پس گرفت.پس احتمالا شما تمام مطالبت رو از جای دیگه ای کپی کردی و خودت هیچ چی بلد نیستی.چون بازگردانی مطالب وبلاگ بدون بک آپ هم یه راه حل خیلی ساده داره که اونم بلد نیستی!واقعا متاسفم برات.

 12. خیلی ممنون از سایته خوبتون.واقعا استفاده کردم.دستتون درد نکنه/

 13. سلام. یک نکته :
  چطور هنر نفوز و هک را یاد بگیرم؟
  -> نفوذ هستش, نه نفوز!

 14. سلام من هیچی از هک نمی دونم ولی دلم می خواد یاد لطفا به من کمک کنید

 15. سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم در جیمیل میشه از روی ای پی موقعیت دقیق شخص فرستنده ایمیل رو پیدا کرد و اینکه متوجه بشیم از چه دستگاهی ایمیل میفرسته؟
  ممنون

  • سلام.
   توی ایران تقریبا این قابلیت برای همه وجود نداره.
   ولی از طریق مراجع قانونی مثلا میشود با پیدا کردن آی پی تارگت, به آی اس پی تارگت رفته ( یا هر جور دیگه ای ) بفهمید که آدرس طرف چی هستش.
   و اگر نه هیچ قانونی که مثلا آی پی یک منطقه تهران, نوع خاصی باشه وجود نداره.

   درود ./

 16. خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
  باهمین راهنمایی هاتون یکی راهک کردم عالی بود

 17. سلام من یه گزینه از موارد بالا رو دارم اونم علاقه شدیدم به هکر شدنه.بخودم شدیدا اعتمادوامید دارم چون برای یاد گرفتن تمام مواردش دوستای واردی دارم.فقط باید وقت بذارمو ازمغزم کاربکشم.امیدوارم هممون موفق بشیم.

 18. من یه پسره ١۵ ساله ام و خیلى هک و کلاه سفید شدم رو دوست دارم . من از همین بچگى با ایپدم اکثره بازى هارو با استفاده از یه برنامه هک میکنم و از امکاناتى که پولى هستن. به صورت رایگان استفاده میکنم.خیلى ممنونم از این مطلبتون

 19. ممنون از اموزش خوبتون

 20. من به عنوان یک هکر کلاه سیاه این مطالب را قبول دارم

 21. باسلام.
  از مطالب مفید و آموزنده شما متشکرم.لطفا چند کتاب در مورد مفاهیم امنیت داده ها.مفاهیم شبکه.لینوکس وبرنامه نویسی سیستمی وشبکه معرفی کنید.
  با تشکر
  شاهکار

 22. ممنون عالی بود
  من برای بالا بردن سطح زبان انگلیسی خود در شبکه های اجتماعی آمریکا و انگلیس عضو می شوم و با دختر و پسر ها چت می کنم

 23. هکر کلاه سفیدوکلاه سیاه چیه؟؟؟؟؟میشه توضیح بدین؟؟؟؟

 24. من یه پسر ۱۵ ساله هستم که میخوام از همین الان شروع کنم من میخوام رشته ی برنامه نویسی بخونم من یه بار رمز wifi همسایه بقلی مون هک کردم اونم متوجه نشده اقا محسن هم راست میگه به نظر شما موفق میشم

 25. سلام منم امروز رفتم کلاس برنامه نویسی ثبت نام کردم برای برنامه C .میخوام هکر بشم به نظرتون چندسال دیگه همه منو به عنوان هکر بشناسن ؟ البته من کلاه دوست ندارم سرم بذارم میخوام هکر بی کلاه باشم . تو دانشگاه که یرنامه نویسی گذاشتن وقتی استاد حرف میزد انگار از افریقا اومده بود همه یه جور نگاش میکردیم که انگار حالیمونه چی میگه . یه برنامه چراغ راهنمایی آورد تو امتحان برای چهارمسیر بود ولی تو جزوه سه مسیر بود منکه همونو براش نوشتم .تازه اونم تقلب برده بودم . تنها هکی که تو عمرم کردم و جزو افتخاراتمه در آوردن پسورد ویوزر adsl های منطقه مون بود . برام دعا کنید تو هکر شدن زودتر موفق شم آخه من زیاد صبور نیسم.

  • سلام خسته نباشید اگر میشه یکم توضیح بیشتری راجب هک بدهید من هر روز بیشتر وقتم را صرف خواندن مطالب هک میکنم اما کسی درست و حسابی توضیح نداده اگر امکانش هست یکم مطالب را بیشتر بشکافید تا بیشتر متوجه بشوم در ضمن برنامه نویسی هم یکم بلد هسم مخصوصا ویژوال بیسیک و طراحی صفحات وب به صورت html کامل بلد هسم وزبان php هم یکم بلید هسم وc++ و java و css را هم یکم بلد هستم و آشنایی مختصری هم با شبکه دارم و ویندوز لینوکس هم دارم (back track)و با ویندوز ۲۰۰۸ سرور هم بلد هستم کار کنم به صورت حرفه ای زبان اسمبل را هم دارم یاد میگیرم ممنون میشوم اگر کمکم کنید
   با تشکر فراوان

 26. سلام من میخوام کامپیوتر فردی را هک کنم لطفا از طریق ایمیلم مرا راهنمایی کنید خواهشن روش ساده ای جلویه پایم بگذارید/مر۳۰

 27. از چه نرم افزاری برای هک xbox one استفاده کنم

 28. من دیشب ps4 خریدم میشه برای هکش بدید ؟
  خودتون چی کنسول هک می کنید ؟
  اگه میشه پاسخ بدید ممنون

 29. میشه یه نرم افزار برای هک ps4 بگین

 30. سلام داداش .
  من چند تا سوال داشتم
  میخام هک سایت یاد بگیرم .بهترین زبان برای یاد گیری هک کردن کلی سایتها کدومه؟
  در کل میخام با back track کار کنم . آیا ویندوز تو کار هک هیچ تاثیری داره؟ مثلا ویندوزم ۷ یا ۸ یا linux یا هر چی ….؟
  خودتون کدومو پیشنهاد میکنید؟
  البته ۱ سال پیش خودم سایتهایی رو زدم ولی تو حد مبتدی :(
  اینم لینک
  http://www.zone-h.org/archive/notifier=CODE%2520%253A%2520ReBuG

 31. سلام.ممنون از مطلبتون.
  علاقه ی زیاد ی دارم که هک کردن رو یاد بگیرم.میخوام در کلاس های برنامه نویسی شرکت کنم.به نظر شما شرکت در این کلاس کمکی میکنه؟؟؟؟؟؟اگر دوره اش رو تموم کردم در زمینه ی هک موفق میشم؟

 32. سلام مطالبتون جالب بود ممنون
  دوست عزیز من خودم هک رو تا جایی پیش رفتم و تا به حال سایت زیاد هک کردم فقط با باگ sql دستورات دستی هم بلتم
  برنامه نویسی یکی از ریشه های یادگیری هک هستش به نظر من
  حالا دوست عزیز از شما ی سوال داشتم
  من علاقه زیادی به هک سرور و کلاینت دارم ولی متاسفانه دارم خودم رو گیج میکنم نمیدونم کدوم رو برم جلو.
  از همه مهتر واقعا خسته شدم از اینکه از اموزش دیگران برم جلو دوست دارم خودم ابتکار به خرج بدم خودم ی روش نوین پیدا کنم
  به نظرت من چی کار کنم
  بعد این که نسبت به سرور و کلاینت علاقم به کلاینت هست …به نظر شما میشه فقط چسبید به کلاینت؟ به نظر خودم هکر کسی هست که در همه شاخه ها بتونه هک کنه
  ممنون میشم اگه به تمام سوالاتم به صورت واضح و دقیق جواب بدید
  سپاس فراوان

 33. سلام ببخشید که مزاحم شدم خیلی کارم گیره میگم که چیزه من سوم راهنمایی هستم چون سال اخرمه و امتحانای نوبتمم شروع شده اما من چند تا امتحانام ۱۹ شده میخواستم ببینم چجوری میتونم سیستم مدرسه روهک کنم و نمره هامو درس کنم ایا میشه میتونین کمکم کنین تروخدا خواهش میکنم ممنونم

  • زمان ما معدلمون ۱۰ میشد کلاهمون رو مینداختیم هوا از ذوق شوق پرواز میکردیم :-)) ماشالا الان دیگه با ۱۹ قانع نیستن افرین :-)

   سیستم رو بخوای هک کنی
   به نظر من بیخیال شو

 34. سلام آیا امکان داره سایت دانشگاه رو هک کرد و نمره هارو تغییر داد؟؟اگه واقعا میشه لطفا کمکم کنید تو بد شرایطی هستم هزینشم میدم آی دیم هم بالا هس

 35. سلام … یه هکر ِ ماهر رو چطوری میتونیم پیدا کنیم؟ میخوام یه وبو هک کنم هزینشم هرچقد باشه میدم…

 36. مااگه بخوایم بدیم برامون وب هک کنن باس چیکار کنیم؟به کی بگیم؟

 37. سلام
  از چه زبان برنامه نویسی شروع به یاد گرفتن کنم؟

 38. شما گفتی برای هکر شدن باید برم ده تا زبان چینی و نمیونم ژاپنی و هندی و هزار تا زبون عجی بو غریب دیگه رو یاد بگیریم.خو اگه اینجوری باشه که اصلا میریم مترجم میشیم دیگه!خیلی هم از هکر بودن بهتره

  • ببین عزیز لازم نی همه زبان ها رو یاد بگیری اصلا نمیتونی یادبگیری منظور این بود که تو به عنوان یک هکر باید یه زبان دوم داشته باشی به نظر من ایتالیایی یا فرانسوی برات راحت تر باشه البته اگه میخوای هکر باشی . تازه انگلیسی باید فول باشی که خیلی هم سخت نیست و تلاش میخواد

 39. سلام دوست عزیز سپاس از مطالب گرانقدرتان –
  میخواستم ببینم آیا مقاله ای سراغ دارید که مبانی و اصول” هک برنامه ” را بیان کند؟ نمیخوام اموزش هک کردن ببینم میخوام با اصول و بنیانهای این عمل آشنا بشم . ممنون میشم راهنمایی کنید.
  بهزاد ناصری

 40. حالا در کل نباید به فکر هک کرک وبابکترک باشی باید اول تمرکز رو یادگیری زبان های برنامه نویسی مثل سی+++ hashing کد نویسی آهسته پیوسته (y)

 41. من هیچ اشنایی ندارم با هکری میخوام یاد بکیرم علاقه زیادیم داریم لطفا منو کامل راهنمایی کنین اول از همه از کجا شروع کنم ادرس وبسایت برایه دانلود برنامه هایی ک لازمه و اموزش بدین بهم کلا کامل منو راهنمایی کنین ک هی مجهولی نباشه ممنون میشم

 42. من می خوام هک کردن کد امنیتی facebook رو بدونم

 43. سلام
  من ١۵سالمه
  میخواهم هک کردن رو تاسطح فوق پیشرفته یاد بگیرم.
  کمکم کن
  از کجا شروع کنم؟
  پایه رو بهم بگو اما نیاز به گفتن انتها نیست چون انتهایی در کار نیست!
  من تمام اصول کامپوترو (به جز شبکه)حفظم
  لطفا سریع جواب دهید!

 44. دوستان عزیزی که میگن علاقه شدیدی به هک دارید والا به خدا هکرشدن مثل فیلم هالیودی یا هوش سیاه نیست! باید فکرتو وقتتو انرژی تو بزاری توش! شرایطش رو براتون میگن حالا خود دانی میخوای با انرژی و شوق زیاد برو دنبالش که چند سال دیگه نتیجشو هنگام استخدام تو یه شرکت درست و حسابی میبینی یا نه برو اینارو بیخیال شو با ۴ تا اسکنرو هویج و باگ وبلاگ دیفیس کن ببینم به کجا میرسید ! شروط یادگیری:
  ۱:یادگیری اصولی و پایه ای سیستم عامل و ویندوز(profassional)
  ۲:یادگیری اصولی و حرفه ای لینوکس(فرقی نمیکنه کدوم نسخه پایه یکیه)
  ۳:یادگیری حداقل زبان برنامه نویسی(پایتون/پرل/c/php و ….)
  ۴:)شبکه رو قورت بدی (حداقل network +)
  ۵:زبان(این یکی تو همه اون ۴ تای دیگه کمکت میکنه)
  این راهنمایی کوتاهی بود خلاصه تو روز حداقل ۱۲ ۱۳ ساعت واقعی(فول تایم) کتاب و تمرین کنی
  اینو یادتون باشه این کار هوش و استعداد نمیخواد علاقه و پشتکار میخواد اگه ۱۰۰ بارم شکست خوردی باید ادامه بدی:) موفق باشید

  • سلام خسته نباشید اگر میشه یکم توضیح بیشتری راجب هک بدهید من هر روز بیشتر وقتم را صرف خواندن مطالب هک میکنم اما کسی درست و حسابی توضیح نداده اگر امکانش هست یکم مطالب را بیشتر بشکافید تا بیشتر متوجه بشوم در ضمن برنامه نویسی هم یکم بلد هسم مخصوصا ویژوال بیسیک و طراحی صفحات وب به صورت html کامل بلد هسم وزبان php هم یکم بلید هسم وc++ و java و css را هم یکم بلد هستم و آشنایی مختصری هم با شبکه دارم و ویندوز لینوکس هم دارم (back track)و با ویندوز ۲۰۰۸ سرور هم بلد هستم کار کنم به صورت حرفه ای زبان اسمبل را هم دارم یاد میگیرم ممنون میشوم اگر کمکم کنید
   با تشکر فراوان

 45. سلام.من میدونم که واسه حک کردن باید راهه خیلی سختی رو طی کنی مثلا قدم اسونت اینکه که یه زبان برنامه نویسی رو یاد بگیری…..که این خودش از اون کارای سخته میخواستم بدونم اگه خودت حک بلدی بهم بگو دقیقا چجوری یاد گرفتی؟دمت گرم

 46. لینک نرم افزار هک (برنامه نویسی) رو بزار تا دانلودش کنیم. ولی بازم خوب بود

 47. سلام یه برنامه واسه هک پسورد وای فای میخاستم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

 48. سلام داداش من میخوام هکر شم هیچیم بلد نیستم ادمین انانیموس رفیقمه میخواستم بدونم ادمین انانیموس ۱۴ سالشه بعد من که میخوام هکر شم باید چهرشته ای بخونم

 49. ینی هیچ برنامه ای وجود نداره ک ما بنصبیم و با استفاده از اون هک کنیم؟

 50. سلاممممم
  من خیلیییییییییییییی دوس دارم هکر شم خیلیییییییییی بهش نیاز دارم ولی این شرایطو بعضیاشو ندارم.
  یعنی هیچ راه دیگه ای نداره .
  من فیلم هوش سیاه و اینا رو ندیدم پس اصلا واسه ی این نمیگم
  لطفا ….

 51. سلام یکی عکس های من رو برداشته و داره توی اینترنت پخش میکنه اگه میشه به من یاد بدید که چجوری عکسام رو از روی کامپیوترش حذف کنم یابه کامپیوتر خودم برگردونم.(در ضمن ایمیل هم ندارم اون آدرس ایمیلی که نوشتم الکیه.لطفا در همین جا جوابمو بده)

 52. نظر نــــــاصــــرهــــــکر:

  سلام خدمت دوستان هــــــــکر برای یادگیری هک کردن چندتا چیز باید خوب بدونی اولش صبر شکیبایی دوم پشتکار ۳ هوش وخلاقیت و تا اونجایی که میتونی باید از مغزت استفاده کنی
  حالاچه چیزهای واسه هک کردن نیازه
  ۱ ویندوزویستا یا لینوکس یا ویندوز ۸
  ۲ی برنامه هم هست که اکثر هکر های حرفه ای استفاده میکنن به اسم کارلی
  ۳وبلد بودن برنامه نویسی مثل زبان c++یاperlکه جناب مدیر سایت گفتن
  ۴واز این برنامه هم برای نصب لینوکس یا ویندوز ویستا استفاده کنید که به بقیه کاراتون برسی virtual pcاینو تو ی درایو خالی نصب کنیدویندوزهم همون جا نصب کن با استفاده از همین برنامه

  بنده هم ی پسر ۱۸ساله هستم ورشته کامپیوترم از آنجا که بنده خودم خیلی عاشق هک کردن هکر شدنم که خیلی وقت میبره که اصلا نباید ناامیدشدواگرم هزاربار شکست خوردی دوباره شروع کن

  و در آخر اینم یاد بگیر خواستن توانستن است
  پس موفق و پیروز باشید

 53. سلام و عرض خسته نباشید.

  میشه تعدادی کتاب و مقاله خوب درباره شبکه و مفاهیم پایش نام ببرید.

  ممنون!

 54. salam mishe mese watch dogs shod ya ba python hack kard

 55. ترو خدا یه آدم مرد مردونگی کنه

 56. سلام من ۲ساله که با دنیای مجازی اشنا شدم ولی به دلیل استعدادی که داشتم خیلی زود تونستم توی ۶ ماهی که شروع به طراحی وبلاگ کردم توی این زمینه مهارت به دست بیارم الان دیگه روی ورد پرس و جوملا و پی اچ پی فاکس وکلی از انجمن ساز ها و شبکه های اجتماعی ساز مسلط بشم حالا بعد از این شیش ماه میخوام شروع کنم به هکر شدن میدونم شاید مسخره باشه ولی من حتی از سوال هایی که توی این سایت شده هم استفاده کردم مثلا همون زبان perl که گفته بودین رو دارم شروع میکنم به یادگیری امید وارم بتونم تا چند سال دیگه به ارزوم برسم من رشتم رو کامپیوتر زدم و توی دانشگاه هم میخوام نرم افزار بخونم از سایتت خیلی ممنونم که به منو افراد مثل من اموزش دادی

 57. یه بار تشکر به نظرم کافی نیومد میخوام دوباره ازت تشکر کنم داداش دمت گگرم ارزودارم چند سال دیگه یه سایت بزنم و توش چیزایی که یاد گرفتم رو بزارم مطمئن باش اسم سایت تو رو هم میزارم بالاش مینویسم اولین سایتی که منو به هدفم نزدیک کرد
  دمت گرم

 58. من با دوستم فرشته تصمیم گرفتیم ی هکرحرفه ای بشیم
  خودشم عاشق هکیم
  امسال هم سال سوم رشته ی کامپیوتر هستیم
  خیلی مطالبت ب دردم خورد حتما ب دوستمم میگم ی سر بزنه
  از این ب بعد همیشه میام اینجا
  ممنون

 59. سلاااااااااااام جیگرا
  بازم منم الهام
  چطور میشه از راه هک پول زیادی دراورد؟؟؟؟؟
  بگید لطفا!!!!

 60. سلام…!من زیادی عاشق هکری هستم…!الانم زبان c++رو شروع کردم
  رشتمم کامپیوتر نرم افزار هستش
  کلا ب کامپیوتر علاقه دارم…!ی جورایی قبله من کامپیوتره…!
  اصلا هم ب فکر پول نیستم…!کنجکاوم هستم…!
  ولی نمیدونم هکر ها چطوری حفره امنیتی پیدا میکنن…!
  اصلا چطوری وارد سایت میشن…!ایا نرم افزار خاصی داره؟؟؟
  واقعا علاقه شدیدی ب هکری دارم…!هر روز کلی میرم کتاب برنامه نویسی میخونم…!خدارو شکر دارم یاد میگیرم برنامه نویسی رو…!
  ولی هک کردن چطوریه؟؟؟

 61. سلام کسی اینجا هست؟

 62. بنظرم اینکار هک کردن و هکر شدن احمقانه است الان چند تا هکر رو که سایتهای دیگران رو هک کردن بازداشت کردند و هکرها مجبور شدند مجانی برای دولت در زندان کار کنند هکر شدن هیچکار علمی نیست و رفتن دنبال اینکار دیوانگی محض و عمر هدر دادنه بروید کار درست و حسابی یاد بگیرد تا شاید در یک شرکتی استخدام شوید آقا جان برید نان حلال در بیارید منتظر دسترنج دیگران نباشید یک هکر کلاه سیاه با گرگ و دزد چه فرقی داره اگه می خواهید هک کنیدهموطن خودتونو هک نکنید چون گیر می افتید از ما گفتن بود

 63. من تابه حال کامپیوتر دو تا از دوستام رو هک کردم یکی از اونا فهمید چطوری می تونم این رد ها را از بین ببرم با لستفاده از جاسوس افزار هایی که خودم ساختم فایر وال های همشون آشغال بود راحت هک شد ممنون میشم راهنمایی کنید

 64. سلام ممنون میشم بگین ریاضیات تو هک یا کلا کامپیوتر چقدر تأثیر دارد؟

 65. سلام داداشم من می خوام برا هکری برنامه نویسی رو خوب یاد بگیرم ولی نمی دونم برنامه نویسی چیه و چجوری درستش میکنم و خیلی هم ناراحت می شم چون منم می خوام یه هکر باشم آرزومه هکر باشم و آرزومه که یادش بگیرم عاشق هکریی هستم تورو خدا به من کمک کنین.

  نمیدونم این برنامه نویسی چیه مفضل دربار توضیح بدین

 66. سلام
  من هکر نیستم ولی یه چن مورد هس ک میگم شاید بدرتون بخوره
  یه جمع بندی از نظرات دوستانه
  هر چه ب زبان انگلیسی آشنایی بیشتری داشته باشی موفقتری
  یه زبان دومم در کنارش میتونه خوب باشه مث روسی البته من اینو بلد نیستم ولی میدونم واقعا بدرد میخوره
  آشنایی با حداقل یه زبان برنامه نویسی مت پایتون
  آشنایی با اچتمل
  آشنایی باشبکه
  آشنایی با اصطلاحات هک
  آشنایی با لینوکس بک بوکس مناسبه برا شروع
  خوندن مقالاتی ک دوستان نشر میدن
  عضویت تو سایتهای هک وامنیت ک کمم نیستن
  برا شروع اینا کافیه وارد کاربشین کم کم راه میوفتین
  یا حق

 67. salam mersi az etelaati ke dadin mikhastam bedoonam avalin estart baraye hakeriro bayad chetori bezanam??

 68. سلاممممم
  اگه بخوام یه وب ضد خدا رو زود تر از بلاگفا هک کنم چجوری میتونم اینکارو بکنم لطفا جوابشو تو وبم بزارید

 69. سلام من ۱۵سال دارم ولی عاشق هک هستم.و زبان برنامه نوسی(ویژال بیسیک)را اموختم .من اگر خواسته باشم هک یاد بگیرم باید چه کار کنم و باید چه زبان برنامه نوسی را بیاموزم لطفا کمکم کنیدددددد

 70. من باید چکار کنم تا هک را یاد بگبرم؟؟؟؟؟؟باید چه زبان برنامه نوسی یاید بگیرم تا بتوانم هک کنم؟

 71. با سلام. میخواستم در برنامه ی چتی qeep یک نفر رو هک کنم میشه این کارو در قبال هزینه برای من انجام بدین؟

 72. واقعا دستت درد نکنه من یه هفتس دارم درمورد مطالب از هک کردن میگردم ولی هیپ کدومشون مثه این نبود ممنونم ازت.

 73. خیلی دوس دارم هکر شم نمی دونم باید چیکار کنم که هکر شم لطفا شما یه پیشنهاد بدین

 74. سلام خسته نباشید
  من رشتم کاپیوتره علاقه شدیدی به هک دارم میخوام ازطریق آموزش انلاین یادبگیرم بنظرتون چقدر طول میکشه یه حرفه ایی یادبگیرم؟

 75. سلام به کمکتون نیاز دارم من برای هکر شدن خیلی تلاش میکنم اما منبع درستی ندارم.برای مثال من میخواستم برنامه نویسی یاد بگیرم همه میگفتن باید ریاضیت خوب باشه…منم ۳ ماه رفتم دنبال ریاضی و شاخ غول درسا شکوندم…بعد برنامه نویسی سی یاد گرفتم با این که همه میگفتن سخته…تایپ ۱۰ انگشتی یاد گرفتم که موقع کار حواسم به کیبورد پرت نشه…خیلی چیزا تخصسی تو هک یاد گرفتم اما هنوزم نمیدونم کی هک شروع کنم…یعنی الان امادگیشو دارم یا نه؟؟؟
  لطفا کمک کنید…

 76. خیلی با حال بود خوشم اومد واقعا خیلی خوب بود

 77. کسانیکه مایل به یادگیری در زمینه هک وامنیت هستند میتونند به این ایمیل پست بدهند گروه امنیتی ما پاسخگوی تمامی سوالات دوستان در زمینه هک وامنیت میباشید هدف گروه کمک به دوستان در زمینه ی هک وامنیت و بالابردن سطح علمی دوستان در این زمینه است به امیدی ایرانی بهترblackhat94anonymous@gmail.com

 78. اقامن از هک چیزی نمیدونم اما اون علاقه ای که نسبت به هک دارم اونقد زیاده که حاضدم تمام سختی هاشو تحمل کنم و یک هکر فوق العاده بشم.برای شروع میخوام برنامه نویسی یاد بگیرم ولی نیدزنم چه برنامه ای راهنماییم کنید

 79. سلام خسته نباشید
  من می خواهم در بحث امنیت شبکه و هک حرفه ای بشم (در حال حاضر کاملاً مبتدیم) ولی نمی دونم مراحل یادگیریش چجوریه و همچنین نمی دونم از چه منابعی استفاده کنم
  لطفاً جواب سؤالمو بدین خیلی برام مهمه

 80. اقا اصن من حال ندارم برم هک یاد بگیرم بهتون پول میدم هرچی میخواین یه نرم افزار واسم بسازین بتونم از اونایی که عقده دارم سرشون انتقام بگیرم همین میخوام دو س تا چت رومو بپوکونم همین یکیشونم یاشار طرحه امکانش هس اصن؟خخخخخخخخ جون من اگ میشه بگین بهم ینی من اون چت رومارو هک کنم دیگ هیچی نمیخوام اه دمت گرم وی خدایی مطلب باحالی بودا فیض بردم

 81. اقا من میخوام از اول شروع کنم از کجا شروه کنم ؟

 82. اقا من میخوام از اول شروع کنم از کجا شروه کنم ؟ازکدوم کتاب یا برنامه

Trackbacks/Pingbacks

 1. نقل و قولهایی از دنیای هکرها | تکنوپلیس - [...] این مقاله برای شما جالب بود نگاهی به مقاله چگونه هکر شویم؟ [...]